Новий Xbox: в шість разів могутніше, реліз в 2013-му?

0
6

Xbox 720, Xbox Loop або ще якось, не важливо як Microsoft назве свою нову консоль з мега-популярної серії, але схоже на те, що нове покоління «х-ящика» вийде вже восени наступного року і буде мати досить серйозною продуктивністю.

Зображення є плодом уяви його автора, не більше того…

Згідно надійним джерелам популярного ігрового порталу IGN, цей спадкоємець консольного короля з Редмонда буде оснащуватися вельми потужним графічним процесором AMD з 6000 серії, а продуктивність апарату в цілому перевищить готується до виходу Nintendo Wii U на 20 відсотків.

Якщо хочете більш чітко уявити продуктивність новинки, порівняємо її з попередницею: ще не народжена консоль буде в шість (!) разів могутніше, ніж у Xbox 360!

Поки MS (судячи з усього) притримує свого нового монстра для великого анонса на ігровій виставці E3, ми будемо чекати точних (і, головне, офіційних) характеристик консолі, які повинні з’явитися ближче до серпня цього року.

Що ж стосується інтеграції в консоль маніпулятора Kinect 2, достовірної інформації про це (як і про багато іншого), на жаль, поки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я