Новий смартфон від Samsung зможе аналізувати повітря

4

Сьогодні, 12 жовтня, що новий смартфон виробництва південнокорейської компанії Samsung буде оснащений можливістю дослідити рівень шкідливих речовин у повітрі, який його оточує.

Згідно останньої інформації, флагманський апарат GALAXY S 9 зможе дослідити повітря. Експерти стверджують, що в наступному році буде анонсовано нове покоління смартфонів серії Galaxy, і вона отримає цю інноваційну функцію. Саме в 9 представників лінійки Galaxy буде дооснащення, ніколи не було ні в одному телефоні.

Камери повітря здатний визначити хімічний склад повітря за лічені секунди. Працює він за принципом спектрографа, такого, який використовується в сучасних лабораторіях на промислових об’єктах.

Інженери компанії вже запатентували свій винахід. Тому експерти майже зі стовідсотковою впевненістю говорять, що в новеньких смартфонах вже буде присутня дана технологія. Актуальний покупка телефону зі сканером складу повітря для жителів цих районів, які потерпають від задимленості, такі як Китай Корея і Японія. Можливо, при необхідності гаджет зможе подати сигнал тривоги своєму господареві про те, що рівень повітря критично небезпечний.
Нагадуємо, що, за словами експертів, Samsung GALAXY S8 буде анонсований вже в найближчому лютому на виставці гаджетів 2018 року.