Новий iPad може працювати автономно 25 годин як LTE-хотспот

0
5

При тестуванні батареї нового ipad а, сайт AnandTech зробив невелике відкриття – виявляється, планшет здатний пропрацювати в якості LTE-хотспота цілих 25,3 години, при цьому він не буде підключений до електричної розетки, працюючи виключно в автономному режимі. Зрозуміло, ненажерливий дисплей Retina в цей час повинен бути відключений.

Двадцять п’ять годин – це відмінний показник, наприклад, це більше в п’ять разів, ніж у LTE-хотспотів від Novatel і Samsung. Як би те ні було, на даний момент такою функцією володіє лише одна модель з ipad івської братії – Verizon LTE iPad.

В основному, як ви вже помітили, новий iPad привертає до себе увагу найефектнішою фішкою – приголомшливим дисплеєм Retina, однак крім дисплея йому є чим похвалитися. У планшеті працює акумулятор підвищеної ємності, Apple вдалося збільшити ємність (порівняно з попередниками) з 6 944 мА*год до 11 666 мА*год, що майже вдвічі більше, незважаючи на те, що розміри корпуса залишилися практично тими ж.

Після того, як Anandtech опублікували результати експерименту, в якому новий iPad пропрацював в якості особистого хотспота 25,3 години, онлайн-видання Verge вирішило провести «своє власне розслідування». Результати підтвердилися – планшет здатний працювати більше доби на одному заряді акумулятора, за умови, що дисплей буде відключений, також як будуть відключена перевірка email-акаунтів і видача сповіщень.

Незважаючи на відносно високу ємність нового акумулятора, «третій» iPad не може конкурувати за часом автономної роботи з ipad’ом другого покоління. Навіть потужна батарея не здатна «прогодувати» сімейство з ненажерливого дисплея і процесора (а також графічного ядра, який вдвічі продуктивніше попередника). Більш того, за тестами iPad з включеним LTE працює на годину менше аналогічного планшета з WiFi.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я