Новий GPS-чіп від Broadcom: в 10 разів продуктивніше, в два рази енергоефективніше

3

Сьогодні Broadcom анонсував нові GPS-чіпи для смартфонів, які обіцяють в 10 разів поліпшити продуктивність, а також точність обчислення координат, споживаючи при цьому в два рази менше електроенергії. Будучи побудованими на базі 40-нм техпроцесу, чіпи на 44% зменшилися в розмірах, що стане хорошою новиною для виробників смартфонів, у яких сьогодні всередині апаратів залишається зникаюче мало вільного простору.

 

Новий чіп для глобальної супутникової навігаційної системи отримав номер моделі BCM4752 і здатний одержувати дані не тільки з GPS, але і з вітчизняних супутників GLONASS, а також QZSS і SBAS. Отримання сигналу відразу з безлічі супутників дозволить збільшити точність позиціонування і підвищить комфорт навігації.

Також BCM4752 має можливості позиціонування всередині приміщень завдяки інтеграції 5G WiFi (802.11 ac зі швидкістю передачі даних до 1,1 Гбіт/сек) і енергоефективної реалізації Bluetooth. Також чіп здатний одержувати дані з акселерометра, висотоміра, гіроскопа і магнитомера пристрої в якому він встановлений, що ще більше збільшить точність навігації в приміщеннях. Broadcom говорить про світле майбутнє, в якому (за допомогою її чіпів) з’явиться можливість навігації, скажімо, по супермаркету, і навіть по полицях з товарами.

Крім того, в BCM4752 вбудований NFC, що збільшує отже вельми привабливі характеристики. Чіп вже готовий до відвантажень і з’явиться в реальних пристроях ближче до четвертого кварталу поточного року.