Нові зачаровують враження з паинтпак

0
5

Технології вбудованої підсвічування моніторів і телевізорів в останні роки набувають все більшого поширення. Ви напевно бачили по одному з телеканалів красиві рекламні ролики, що відображають можливості такого підсвічування і оповідають про її переваги. Ми розповімо вам про аналогічний пристрої, який дозволяє отримати такий же ефект на якому комп’ютерному моніторі без переплати розміром у кілька десятків тисяч рублів. Мова йде про пристрій під назвою Паинтпак.

Складається з набору світлодіодів і невеликого центрального блоку, що працює під управлінням спеціальної програми. Технологія роботи фонового підсвічування Паинтпак полягає в тому, що закріплені на задній стінці будь-якого монітора світлодіоди випромінюють розсіяне світло, за рахунок чого досягається бажаний ефект раздвигаемых меж екрану. Універсальні світлодіоди способи генерувати всі основні кольори.

Пристрій автоматично аналізує знаходиться на екрані картинку, визначає домінуючі в різних областях кольору і подає відповідні сигнали світлодіодам. В результаті колірна гамма як би виноситься на стіну за межі екрану.

Найбільші враження виходять при перегляді динамічних сюжетів з часто сменяющейся картинкою, однак і в якості статичної підсвічування PaintPack виглядає дуже привабливо.

Більш детальна інформація на сайті ПАИНТПАК.РФ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я