Нова модель Mercedes-Benz CLS отримає приголомшливу потужність

4

Представники неметкого автомобільного заводу Mercedes-Benz повідомили, що вони планують випустити новий автомобіль CLS. Це буде машина третього покоління.

Згідно з інформацією, новинка буде представлена на найближчому автосалоні в Лос-Анджелесі, що відкривається в наступному місяців.
Американські видання публікують перші знімки нового автомобіля, який був розсекречений інсайдерами у практично безкамуфляжном вигляді.

Що стосується технічного оснащення машини, то вона займе середню нішу між двома топовими моделями E-Класу і S-Class. Крім того, вона отримає багато хто вже знайомі нам в інших моделях відомі компоненти та функції.
Створений автомобіль буде за допомогою платформи MRA з заднім приводом. Крім того, стало відомо, що модель буде представлена в різних варіаціях залежно від типу двигуна. Наприклад, лінійка з чотирициліндровими дизельними “движками” буде мати потужність від 241 до 335 к. с, а на бензині можна буде придбати моделі з 362 та 382 «кіньми». До того ж, новий Mercedes-Benz CLS буде продаватися в люксовому виконанні з підвіскою із сталі і 20-дюймовими дисками.