Ноутбук Acer eMachines E732G

0
20

Тайванська компанія Acer випустила в продаж бюджетний ноутбук eMachines E732G, виконаний на що встигла застаріти, але не втратила своєї продуктивності платформі Intel Calpella з мікроархітектурою Nehalem. Центром микроархетектуры є двоядерний процесор Core i3 380M з робочою частотою 2533МГц.

Зовнішній вигляд пристрою повністю відповідає його бюджетною ціною – скромно і функціонально. Корпус виготовлений з міцного матового пластика. Екран обрамлений глянсовою вставкою.

На ноутбуці встановлений дисплей з діагоналлю 39,6 см і співвідношенням сторін 16 до 9, що відповідає вирішенню в 1366 х 768 крапок. Дзеркальне покриття, нанесене на екран, запобігає вицвітання картинки при сонячному світлі, але при штучному освітленні може додавати докучливі відблиски. Робочі характеристики екрану досить гарні, особливо, якщо брати до уваги демократичну ціну ноутбука. Варто відзначити широкий діапазон зміни яскравості і великі кути огляду по вертикалі і по горизонталі.

Над екраном встановлена 1,3-Мпікс веб-камера. Мікрофон веб-камери розташований незручно – зліва, на підставці для долоні, тому при друці користувач часто закриває мікрофон, перешкоджаючи передачі звуку співрозмовнику.

На ноутбуці встановлена острівна клавіатура (chiclet) з додатковим цифровим блоком. Розміри літерних клавіш – 17х17 мм Клавіші розташовані зручно, хоча до них необхідно звикнути. З особливостей клавіатури можна відзначити те, що спочатку клавіші не будуть спрацьовувати, якщо на них натискати по краях, але це — дефект неопрацьованою клавіатури, який незабаром проходить. Друга особливість клавіатури – це відсутність зазору між літерним і цифровим блоками, до чого також необхідно звикнути при сліпому введенні тексту. При нанесенні символів на клавіші було використано тільки два кольори: блакитний – для нанесення функціональних символів, і білий колір – для кирилиці і латиниці. Останнє також може викликати певні труднощі у користувача.

Великий тачпад ноутбука підтримує функцію «мультинатискання». Його клавіші виконані як єдина пластина, тому краще натискати на них ближче до країв. М’яке натискання супроводжується клацанням, повідомляють про спрацьовуванні. Нанесена на тачпаде розмітка проінформує користувача про функції вертикального скролінгу. Єдиний недолік, який може доставити дрібні неприємності під час роботи – це випадкове зачіпання тачпада рукою, яке призводить до різкого зсуву курсора або спрацюванню функціональних клавіш. Тому при роботі за столом тачпад краще відключати і працювати з мишкою.

На eMachines E732G встановлений всього один динамік, і це є головним розчаруванням даної моделі. Звичайно, динамік дозволить вам і музику послухати, і відео подивитися, але задоволення від цього ви не отримаєте. Тому краще всього використовувати при стаціонарній роботі зовнішні динаміки, а при роботі «на колінах» — навушники.

В автономному режимі ноутбук пропрацює порядку 1,5-2 години залежно від інтенсивності роботи.

До речі, купити ноутбуки acer можна в магазині ноутбуків і аксесуарів hullu.ru.

В цілому eMachines E732G буде хорошим придбанням для вирішення практичних щоденних завдань за відносно невеликі гроші, чому будуть сприяти відмінні продуктивність і комунікаційні характеристики пристрою. Двоядерний процесор без проблем виконає будь-які офісні завдання, а встановлена на ноутбуці відеокарта відповідає всім вимогам, що пред’являються сучасними іграми і відео у форматі FullHD-відео.

Джерело