Nokia стала найбільшим виробником смартфонів під Windows Phone

0
5

Всього три місяці фінський виробник мобільних телефонів Nokia, в рамках стратегічного альянсу з Microsoft, виробляє і продає свої смартфони під управлінням Windows Phone. Однак за такий невеликий період фінам вдалося заволодіти дуже великою часткою ринку смартфонів під управлінням вищезгаданої мобільної операційної системи.

Судячи з останнього звіту аналітичної фірми Strategy Analytics, Nokia – це виробник смартфонів під Windows Phone номер 1 за даними за останній квартал 2011 року.

Згідно того ж звіту, за останній квартал 2011 року Nokia поставила близько 900 000 апаратів з Windows Phone, тоді як кількість відвантажених смартфонов від інших виробників одно 1,8 мільйона.

«Світові поставки смартфонів, що використовують операційну систему від Microsoft зросли на 36 відсотків і досягли в четвертому кварталі 2011 року 2,7 мільйона одиниць», стверджує аналітик Strategy Analytics – Алекс Спектор (Alex Spektor). «На ринку смартфонів пристрої під управлінням Microsoft займають відносно невелику нішу, але, незважаючи на це, їх частка стрімко зростає. Nokia обігнала як HTC, так і інших великих гравців, і стала лідером серед виробників смартфонів на базі мобільної ОС від Microsoft, зайнявши 33 відсотки «пирога». Завдяки стрімкому розширенню дистрибутивної мережі апаратів серії Lumia по всьому світу, Nokia вдалося продати понад 0,9 мільйона трубок, і це далеко не межа».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я