Nokia 8 представлений офіційно: всі характеристики смартфона

3

Фінський виробник смартфонів нарешті презентував свій перший флагманський смартфон Nokia 8, який зібрав в собі передові технології і класичну для цього бренду надійність.

Nokia 8 – це смартфон, за допомогою якого виробник має намір повернути собі колишню популярність. Для цього він запровадив у своє творіння оптику кращого німецького виробника Zeiss. Так, смартфон отримав здвоєну 13-мегапіксельну камеру з кольоровим і чорно-білим сенсорами. Фронтальна камера буде теж 13-мегапіксельною, яка має можливість вести онлайн-трансляцію у соцмережі без установки спеціальних програм.

Крім того, Nokia 8 відрізняється від усіх інших на планеті смартфонів вбудованою технологією запису звуку на 360 градусів. Ця технологія враховує положення апарату щодо всіх звукових джерел. Вона використовується при зйомці дорогих фільмів у Голівуді, але ніколи ще не впроваджувалася в смартфони.

Смартфон укладений у міцний корпус з алюмінію і буде продаватися в чотирьох кольорах. Ціна смартфона – майже рекордні 600 доларів.
Технічні характеристики підтверджують напрям компанії «флагманство». Смартфон отримав восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 835 з вісьмома ядрами, а також 4 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 64 ГБ ПАМ’ЯТІ, яку можна розширити до 256 Гб. Діагональ екрану – 5,3 дюйма. На ринок Nokia 8 вийде з ОС Android Nougat, але пізніше оновлено до версії 8.0.