Німецькі вчені готують пристрої для відправки на Місяць

0
4

У світовому науковому співтоваристві знову заговорили про висадку на Місяць. До цього подібна тема розвивалася ще в 1971 році. Але після того ніяких польотів на супутник Землі не проводили. Зараз вчені знову хочуть це зробити. По-перше, вони вже володіють технологіями, з допомогою яких вивчення космічного об’єкта буде вестися набагато успішніше. Крім того, на думку фахівців, висадка на Місяць стане проміжною місією перед висадкою на Марс.

Для польоту на Місяць німецькі розробники вже готують місяцеходи. Ці пристрої будуть інноваційними. Їх обладнають електродвигунами, а також сонячними батареями. Це дасть можливість отримувати енергію Сонця прямо в космосі. Також на луноходах будуть встановлені камери з високою роздільною здатністю.

Науковці вирішили змінити і систему зв’язку. Тепер це буде LTE – бездротовий зв’язок, яку широко використовують на Землі. Вона, за словами винахідників, краще радіозв’язку, так як швидше і не вимагає великих енерговитрат. Раніше на пересилку інформації витрачалася половина енергії. З LTE цей показник зміниться в меншу сторону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я