NICE – важливий механізм в управлінні будинком

0
5

Інноваційні рішення в розробці блоків управління різних воріт, таких як відкатні, розпашні, секційні дозволяє отримати гарантію надійності, міцності і стабільності роботи пристроїв автоматики. Вся автоматика для будинку Nice встановлюється дуже легко і управляється одним натисканням передавача за допомогою радіоуправління.

Для організацій і приватних будинків були розроблені системи паркування та шлагбауми, які поєднують у собі надійність і стильний дизайн. Завдяки якісному двигуна, який встановлено в тумбі шлагбаума, стріла рухається з високою швидкістю і практично безшумно. Також дану продукцію, можна використовувати безпосередньо в житловому будинку, при установці ролетних штор є можливість запрограмувати їх роботу за індивідуальним режиму, завдяки вбудованій системі інтелектуального управління.

Компанія NICE дає можливість в повній мірі насолодитися Італійським якістю. Як будь-яка дорога техніка або автомобіль може бути доповнена аксесуарами, так і NICE пропонує доповнити автоматику додатковими аксесуарами, блоки управління з розширеними можливостями, фотоелементи і сонячні батареї, сигнальні лампи, перемикачі і зчитувальні пристрої, акумуляторні батареї та зубчасті рейки, все це дасть вашому будинку повну безпеку, захищеність і комфорт. Компанія NICE довела рівень зручності і комфорту до максимальної точки навіть у дрібницях і при цьому змогли створити широкий вибір для покупця, використовуючи у кожному виробі якісні матеріали, легкість збірки і сучасний дизайн.

Весь асортимент продукції можна придбати у офіційного партнера на сайті https://niceforyou.by/.
На сайті компанії можна знайти блоки управління для всіх типів воріт, ролетів, сигналізація, системи освітлення, шлагбауми, пульти. Менеджери компанії допоможуть грамотно зробити замовлення з наявних стандартних блоків управління або підберуть модулі під індивідуальне замовлення.
Компанія надає не тільки послуги з продажу всіх видів продукції NICE, але і гарантійне обслуговування на базі сервісного центру. Гарантійний та післягарантійний ремонт здійснюється в найкоротші терміни, враховуючи час на доставку.

Детальну консультацію можна отримати за телефоном +375293634443 (vel); +375297490049 (мтс)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я