Незалежний, активний і швидко розвивається портал, присвячений Android

0
58

Всім любителям гаджетів представляємо AndroidPit — портал, що є симбіозом блогів і своєрідною мережі Web 2.0. Android-розробники, ентузіасти, експерти та прості користувачі збираються для обміну думками саме на цьому сайті. Основною метою проект ставить надання допомоги власникам пристроїв (як смартфонів, так і платшетников) на базі android в освоєнні і розумінні функцій і можливостей цієї системи. Ентузіастів на сайті величезна кількість, за поради грошей з Вас брати ніхто не буде. Все, що потрібно зробити, щоб приєднатися до великої сім’ї шанувальників андроїд-систем і бути вкурсе подій — це створити обліковий запис.

Однак, це ще не все; на сайті Ви зможете знайти величезну кількість програм та програмного забезпечення на будь-який смак. Творці AndroidPit запевняють, що всі додатки перевіряються, звіти можна знайти у вільному доступі. Додатки тестуються експертами-професіоналами, доповіді виставляються на загальний огляд. Природно, користувачі враховують думку експертів, відгуки з цього сайту суттєво впливають на попит програмних продуктів.

І все ж на ринку представлені сотні і тисячі додатків, і, на жаль, ресурсів AndroidPit недостатньо для перевірки і публікації протоколів випробувань всіх або хоча б більшості з них. Величезна кількість програм залишається без рецензій. Тому, якщо ви є розробником відмінного ПО і хочете, щоб огляд Вашого дітища з’явився на сайті – зробити це можна на платній основі. Але не думайте, що гроші допоможуть Вашому додатком постати в кращому світлі. Ви сильно помиляєтеся, бо репутацією заради грошей тут врядли ризикнуть. Ревьюеры сайту абсолютно неупередженими та огляд буде відображати всі якості Вашої розробки, як хороші, так і погані. Тому замовляти огляд варто, тільки якщо Ви дійсно впевнені в якісності і корисності свого застосування.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про пристрої Android а також поділитися власними знаннями з іншими, то портал AndroidPit це саме те, що Вам потрібно.