Невдалий користувач facebookа показав, як злити бензин у поліцейських

0
11

Для того щоб використовувати Facebook (а тим більше якихось «Однокласників») розумним бути необов’язково, і з цим твердженням складно сперечатися. Особливо, коли є такі приклади, як цей хлопець, який вирішив трошки прославитися безглуздій витівкою.

Двадцятирічний американський шахтар з Кентуккі, був арештований на цьому тижні за те, що злив бензин з бензобака поліцейського автомобіля. І, швидше за все, його дурне діяння залишилося б непоміченим, якби він не вирішив показати фоторепортаж цього екстремального процесу на своїй сторінці в Facebook.

Як видно з фотографії, він тримає шланг в одній руці, і притримує кришку бензобака іншого. Оператором в даному випадку виступила подруга молодого шахтаря – Джоан Сэндлин (Joan Sandlin). Чи потрібно говорити, що з моменту публікації фотографії до упіймання користувача найбільшої соцмережі пройшло зовсім небагато часу?

Хлопець заявляє, що це була «просто жарт», так як йому і його подрузі «просто було нудно і вони не знали чим зайнятися». Поліцейські жарт, судячи з усього, не оцінили…