Несподівані причини хронічної втоми

4

Сьогодні, 6 жовтня, стало відомо, що хронічна втома – причина не тільки кардинальної перевантаження організму. Причиною цього явища може стати інтенсивна робота, а також зневоднення організму.

Недостатня кількість вживаної води протягом дня може згубно позначається на вашому самопочутті. Скільки відсотків втрати рідини організмом може вплинути на вашу енергійність. Справа в тому, що якщо в крові занадто мало води, адже від цього вона істотно згущується, а серце – напружується.

Крім того, ви можете відчувати дратівливість і втому, якщо вам не вистачає заліза. У такому разі концентрувати увагу дуже складно. До речі, щоб поповнити запаси заліза в організмі, необхідно всього лише налягати на яєчні жовтки і горіхи.

Крім того, рівень розтрати організмом енергії можна знизити, якщо перестати турбуватися з кожного приводу. Неспокійно на душі, краще медитуйте або займіться спортом.

Також лікарі кажуть, що від сніданку залежить активність вашого обміну речовин. Відповідно, ви будете почувати себе погано цілий день, якщо пропустити цей важливий прийом їжі.