Не всі українські держоргани відмовилися від Яндекса

0
8

Видання “Цензор.НЕМАЄ” повідомляє про те, що не дивлячись на указ президента України Петра Порошенка про заборону багатьох російських ресурсів ними продовжують користуватися навіть державні установи. Зокрема, поштовими сервісами від “Яндкес” і mail.ru користується 8330 українських суб’єктів. 26 з них відкриті для державних структур.

Було визначено, що поштою на заборонених ресурсах користується велика кількість міських і селищних рад. Також у числі порушників безліч державних відомств та установ.

Не дивлячись на це, за словами фахівців, “ВКонтакте”, “Однокласники”, mail.ru і “Яндекс” все ж втратили величезну кількість своїх користувачів. Їх аудиторія зменшилася в 2-2, 5 рази за різними оцінками. Це пов’язано з тим, що багато чиновники змушені були змінити свої поштові адреси у разі, якщо вони були зареєстровані на російських ресурсах. Багато хто це і зробили. Ще певна частина українського населення відмовилася від російських ресурсів з політичних мотивів. Але багато хто все ж обійшли блокування і продовжують користуватися тим, чим користувалися раніше.