Названий самий провальний смартфон від Apple

0
7

На честь десятирічного ювілею американської компанії експерти провели дослідження з метою назвати найгірший гаджет, випущений Apple за всю історію виробництва.

Повним аутсайдером, як вважають експерти ринку гаджетів, став iPhone 5, який побачив світ ще в 2012 році.
Тим, хто не пам’ятає, нагадую: гаджет має 4-дюймовий дисплей (в порівнянні з попередником, який мав всього лише 3,5 дюйма), і цілий ряд унікальних функцій. Незважаючи на всі нововведення, смартфон в день своєї презентації допоміг акцій компанії зрости лише на 1 відсоток. Це найгірший результат за всю історію компанії, створеної Стівом Джобсом.

Що стосується прибутку від продажів пристрою, то творець її теж майже не побачив. Справа в тому, що смартфон має один головний недолік – він підтримує фірмові карти Apple, в яких є багато недоліків.

Дизайн гаджета теж не є вражаючим. Нагадаємо, що в той раз розробники вирішили щось змінити і прибрали дизайн металевого обідка і відмовилися від скляної панелі.

Крім того, у п’ятої версії «яблучного» смартфона був помічений ще один важливий недолік. Користувачі, які звикли до того, що смартфони від Apple є універсальними, були в люті від нового роз’єм Lightning.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я