Названий самий безпечний для людини поверх

4

Американські дослідники-медики повідомили, що життя й робота на великих поверхах може погано позначитися на здоров’ї людей, особливо літніх. У першу чергу страждає імунна система людини, вважають вчені.

Справа в тому, що здоров’я людей, які живуть на великій висоті, може бути підірвана через пом’якшення геомагнітного поля, яке завжди сильніше на поверхні Землі. В таких обставинах можливість отримати хвороба серцево-судинної системи сильно підвищується. Зокрема, медики стверджують, що жити вище 7 поверху для людини в певних умовах може бути навіть небезпечно. Геомагнітне поле, яке зменшується з висотою, потрібно для природного функціонування всіх систем організму. І чим поверх вище, тим поле слабше, і тим організм більш схильний до хвороб.

Крім того, негативно впливають на геомагнітне поле товсті залізобетонні перегородки і стіни. Чим вище будинок від поверхні землі, тим більша кількість перекриттів там є. Людина, яка постійно знаходиться на висоті, частіше хворіє і не так ефективно працює, тому він є мішенню для різних вірусів і бактерій, що провокують хворобу.