Названі кращі смартфони для роботи

0
6

Не так давно ринок смартфонів міг похвалитися лише одним пристроєм, призначеним для роботи. Це гаджет від BlackBerry, час популярності якого давно минув. В нинішній час за лідерство на цьому сегменті ринку змагаються кілька компаній з виробництва смартфонів.

Бізнесменам, без сумніву, широкий асортимент пристроїв для роботи пішов тільки на користь, так як їм стало ще легше підібрати для себе потрібний пристрій. Ось 3 кращих моделі смартфонів, які підійдуть для роботи.

Першою в рейтингу є Archos 50 Cesium. Це пристрій від новачка на електронному ринку, але воно вже стало досить популярним по всьому світу. Даний гаджет є компактним, і має діагональ 5 дюймів. Чотириядерний процесор пристрою працює з ОС Windows 10.

Ginzzu RS97D – це новий пристрій від виробника, яке досить захищений від пошкоджень і зручно в повсякденному використанні. 6-дюймовий дисплей має захист від ударів. Смартфон працює за допомогою Android 5.1. Об’єм пам’яті 16 Гбайт з можливістю розширити її ще на 65 Гбайт.

Meizu MX6 – самий сучасний гаджет з усіх представлених. Він має поліпшений дизайн, і чимось нагадує шосту модель iPhone. Пристрій має металевий корпус і обсяг «оперативки» 4 Гбайт. Потужна батарея в 3060 маг і середня ціна роблять користування телефоном ще більш зручним.