НАСА початок тестування парашута, призначеного для Марса

4

Співробітники Національного космічного агентства НАСА створили парашутну систему ASPIRE. Її збираються використовувати під час марсіанської місії, запланованої на 2020 рік. Нещодавно ця система була успішно протестована. Співробітники НАСА були задоволені отриманим результатом.

Парашутна система ASPIRE створена для посадки літального апарата на поверхню Марса. Вчені бояться, що космічний корабель може пошкодитися про марсіанську поверхню, тому вирішили підстрахуватися за допомогою парашутів.

Співробітники Національного космічного агентства повідомили, що тестування пройшло так, як і було заплановано. Парашутна система розкрилася на потрібній висоті за потрібний період часу. Посадочна система буде доопрацьовуватися. Поки що її розробка йде за планом.

Тестування ASPIRE вдалося зняти на відео. Для цього спеціально була запущена ракета. Вона знімала те, що відбувається в повітрі. Це дало вченим можливість проаналізувати, як пройшло тестування, все правильно спрацював.

Варто відзначити, що підготовка до польоту на Марс призначена на літо 2020. Часу до цього періоду залишилося зовсім не багато.