Наміри Facebook щодо Face.com підтверджуються

0
9

Нещодавно ми писали про чутки, які стверджують, що Facebook збирається купити сервіс розпізнавання осіб Face.com з усіма його технологіями і цікавим доменним ім’ям. Відразу після IPO соцмережі з безлічі достовірних джерел, близьких до компаній, послідували повідомлення, що підтверджують підготовлювану операцію.

Джерела стверджують, що сума операції складе 100 мільйонів доларів, і що юристи компаній на даний момент опрацьовують деталі угоди.

Насправді Face.com – це варте вкладення коштів. У недалекому майбутньому Фейсбук зможе вбудувати таку непросту технологію, як якісне розпізнавання осіб в соціальну мережу: фотографії, завантажені користувачами (в тому числі і за допомогою Instagram ‘ а, як варіант) будуть підлягати скануванню і теггированию, тим самим соціальна платформа отримає додаткові дані, які ніколи не будуть зайвими для таргетованої реклами, яка, власне і годує соцмережа та її співробітників.

У Face.com вже є популярний додаток для Facebook під назвою Photo Tagger, що дозволяє сканувати користувачам свої альбоми і через розпізнавання осіб в автоматичному режимі теггировать містяться в них фотографії. Також є додаток для iOS під назвою KLIK. Незайвим буде згадати і про доступний будь-яким бажаючим API.

Що цікаво, досить великою часткою Face.com володіє вітчизняний пошуковик Яндекс. Яндекс спільно з приватною інвестиційною фірмою Rhodium вклали в проект 4,3 мільйона доларів. На даний момент головний в Росії конкурент Google володіє 18,4 відсотками компанії Face.com. Цілком імовірно, що Яндекс при продажу своєї частки побажає натомість деяку частку в Facebook.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я