Наклейки до 8 березня на гаджет Вашої половинки від «Винила з корицею»

4

У Вас вже є подарунок до 8 березня? Ще немає? У будь-якому випадку Вам буде цікаво подивитися цей фотоогляд. Інтернет-магазин «Вініл з корицею», що спеціалізується на дизайнерських наклейках з різних матеріалах, підготував окрему колекцію вінілів до 8 березня, які допоможуть Вам створити неповторне весняний настрій і порадувати Вашу прекрасну половинку в наближається свято. У цьому огляді ми покажемо дизайни на iPad 2 і ноутбук 15″, ці та інші дизайни “Винила з корицею” підходять і для всього іншого асортименту гаджетів магазину. Весна не мислима без квітів! ??

І, звичайно, iPad навесні теж не мислимо без квітів, особливо, якщо він у руках дівчини.

Наклейка на кілька пристроїв в єдиному стилі може бути хорошим подарунком.

На дисплей пристрою з сайту магазину закачуються шпалери, які «продовжують» наклейку.

Кнопка на iPad 2 і більшості інших пристроїв заклеюється окремої наклеечкой, малюнок на якій теж ідеально збігається з основним зображенням.

У будь наклейці «Винила з корицею» виробником відразу робляться вирізи під камеру, кнопки, динаміки і т. д… Виняток – виріз під сим-карту: він робиться за запитом.

При бажанні наклейка може ще і говорити за Вас!:) «З 8 Березня!»

Подумайте над тим, щоб підібрати наклейку в тон улюбленого вбрання дівчини! Вона не залишиться байдужою!

Наклейка з букетом квітів – відмінна можливість заощадити!;) Ви також можете наклеїти цей вініл на свій гаджет і сміливо залишати його на кухонному столі, у ванній кімнаті або спальні – тепер пристрій буде тільки радувати прекрасну половинку!

Наклейка може безліч разів переклеиваться і не залишає слідів на корпусі пристрою – все завдяки спеціальному клейовому шару німецької плівки, яка, крім цього, клеїться без бульбашок. Наклеїти зможе кожен чоловік!

Вініл покривається додатковою прозорою плівкою, яка захищає зображення і кришку ноутбука від води, подряпин і бруду. Пам’ять про подарунок залишиться надовго!

На сайті 5 стандартних розмірів для наклейки на ноутбук, всі вони ідеально підходять під Мас, але при необхідності Ви можете вказати при замовленні розмір саме Вашій кришки. Ціна при цьому не змінюється!

Всього на сайті 15 дизайнів до 8 березня на телефони (iOS, Android, Windows), плеєри, ноутбуки та планшети.

Ціна наклейок з огляду: 699 для ноутбука і 799 для iPad 2.

До кінця березня в магазині діє безкоштовна поштова доставка при передоплаті замовлення.

Кур’єрська доставка доступна в більшість великих міст Росії.

«Вініл з корицею» Росія – www.vinil-koritsa.ru

«Вініл з корицею» Україна – www.vinil-koritsa.com.ua

Не забувайте, що з кожною наклейкою «Вініл з корицею» надсилає справжню паличку кориці, а виклавши фотографію з Вашим пристроєм в Вконтакте, Ви отримуєте безкоштовну наклейку і навіть можете виграти iPad 2 в конкурсі!

Дякуємо за допомогу в організації фотосесії Поліну Holodovu та Анастасію Альошину.