Нафта хочуть перевозити в твердих гранулах

0
7

Звична технологія транспортування рідкої нафти може піти в минуле. На зміну їй вже скоро, можливо, прийде методика, винайдена канадськими вченими. Вона передбачає переробку нафти в тверді гранули. Саме в такому вигляді сировину, ймовірно, і будуть перевозити на великі відстані. Це дозволить уникнути розливу нафти у водоймах або поверх грунту. Виходить, що новий метод дуже екологічний. Він виключає ймовірність забруднення природи.

Розробники пропонують будувати установки гранулювання нафти прямо біля свердловин. Після викачування сировину відразу ж зроблять твердим, сухим і безпечним. У такому вигляді його будуть навантажувати і перевозити, можливо, навіть залізничним транспортом. Установки для переробки нафти планують зробити мобільними, щоб їх можна було по мірі потреби переміщати від свердловини до свердловини.

Якщо дана технологія буде втілена в життя, то звичні нафтопроводи будуть не потрібні. Їх використання стане просто не вигідним, оскільки підтримання труб в нормальному технічному стані коштує значно більше, ніж гранулювання нафти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я