Над Австралією злетів электросамолет

4

Австралійська авіакомпанія Electro.Aero отримала в своє розпорядження новенький электросамолет. Його виготовили у Словенії на замовлення австралійської сторони. Пристрій виробництва компанії Pipistrel вже вчинила пробний політ. Він потрібний для успішного проходження сертифікації та отримання дозволу на польоти.

Alpha Electro – один з перших повітряних електричних пристроїв. Поки що він тільки навчальний. Але саме його появи еже свідчить про те, що починається нова епоха в авіаперельотах.

Як тільки всі документи будуть оформлені, а випробування проведені, Alpha Electro буде використовуватися за прямим призначенням. Замовлень на подібні літаки зараз дуже багато. Вони зручні тим, що забезпечують високу безпеку, працюють тихо і швидко. Крім того, электросамолеты компактні, для їх обслуговування не потрібні великі території. При польоті пасажири не чують гул моторів, що добре позначається на їх психологічному стані.

Alpha Electro – це двомісна модель. Вона не підходить для перевезення вантажів. Пристрій можна використовувати для особистих польотів, що в умовах пустельній Австралії дуже вигідніше, ніж автомобільна їзда.