На YouTube буде доступне відео у форматі VR180

0
18

Команда YouTube повідомила про нововведення, яке стане доступним для всіх користувачів сервісу. Зокрема, канал тепер отримає підтримку формату VR180, який здатний забезпечити 3D-ефект при перегляді відео. Раніше на YouTube доступні лише 360-градусні відео, які добре виглядали лише шолом віртуальної реальності. А ось для звичайних глядачів такі картинки на екрані виглядали не дуже добре, навіть трохи дивно. Але новий формат покликаний вирішити цю проблему.

У цьому форматі люди, які захочуть дивитися відео з 3D-ефектом, вже не повинні будуть крутити постійно мишкою або ходити зі смартфоном по кімнаті. У той же час, звичайні користувачі, які будуть переглядати відео в 2D-режимі, також не відчують дискомфорту. У новому форматі краще будуть помітні подробиці відео, так як збільшиться деталізація.

Варто зазначити,що підтримка VR180 не означає, що звичайне 360-градусне відео більше не будуть знімати. Звичайно ж, і такий контент буде успішно транслюватися. Але і умови для того, щоб показувати відео в VR-форматі, вже створені.