На покинутій військовій базі в Тайвані облаштували парк кактусів

0
10

У природних умовах Тайвані кактуси не ростуть. Але тут все ж організували цілий парк таких рослин. Це зробили на місці колишньої військової бази. Проект виявився таким успішним, що навіть отримав Американську архітектурну премію 2017 року.

Колишня військова база була передана у суспільне користування в 2008 році. До цього часу вона дуже довго пустувала починаючи з кінця Другої світової війни. Колишні казарми та інші приміщення відремонтували і переобладнали під село художників. А ось для кактусів спеціально побудували теплиці, так як вони вимагають спеціальних умов. Основу цієї будови укріпили за допомогою каменю і бетону. Це необхідно для того, щоб потужні коріння кактусів не зруйнували фундамент.

Теплиці обладнали розумною системою збору дощової води. Вона дає вологу кактусам тоді, коли це необхідно. Крім того, частина води використовується для захисту рослин від холодного морського вітру. Розумна система однаково добре функціонує і в зимовий, і літній час. Без неї в умовах Таїланду неможливо виростити кактуси.