MSI випустила три нові відеокарти на базі GPU AMD R7950

0
6

Вчорашній день приніс ентузіастам і оверклокерам цікаву новину – компанія MSI випустила три нові флагманські відеокарти на новому графічному чіпі AMD R7950. Всі три новинки мають різні системи охолодження і, відповідно, різний розгінний потенціал.

Сама «холодна» відеокарта зі свіжого тріо від MSI оснащується фірмовою системою охолодження Twin Frozr, що дозволяє (вірніше, що обіцяє) знизити температуру на цілих 10 градусів за Цельсієм і зменшити рівень шуму, щодо референсного кулера, на 13,7 акустичних децибел.

Зрозуміло, зниження температури означає збільшення розгінного потенціалу відеокарти. Завдяки новому рішенню від MSI оверклокери зможуть поліпшити свої результати на 37,5%.

Поки не повідомляється, на яких конкретно частотах працюють нові відеокарти, однак відомо, що при складанні пристроїв використовується високоякісна елементна база «військового класу» – Military Class III, яку MSI застосовує переважно в своїх топових продуктах. Як стверджує сама MSI, Military Class III забезпечує безпрецедентну надійність і стабільність роботи продуктів навіть при екстремальному розгоні. До прикладу, в ролі конденсаторів в даному випадку виступають фірмові ємності Hi-c, термін служби яких у вісім разів перевищує такий у «звичайних» твердотільних конденсаторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я