MSI випустила нові ігрові ноутбуки GT 70 і GT 60

4

Компанія MSI представила пару нових ноутбуків, призначених для вимогливих геймерів – моделі отримали імена GT70 і GT60.

Лептопи використовують новітній чіпсет Intel HM77 і потужну дискретну графіку Nvidia GTX 670M. Також машини комплектуються топової мережевою картою для геймерів – Killer E2200 Game Networking. Обидві моделі володіють всіма перерахованими специфікаціями за тією лише різницею, що в однієї з них (GT70) дисплей має діагональ 17,3 дюйма, а у другої (GT60) – 15,6 дюйма.

Як у першого, так і у другого лептопа клавіатура оснащується зворотним підсвічуванням, а екран видає картинку HD-дозволи. Аналогічно більшості інших ноутбуків, новинки мають гнучку конфігурацію та купу опцій, тобто покупець в більшості випадків сам може вибрати обсяг оперативної пам’яті і вирішити, ставити класичний жорсткий диск або SSD (і якого обсягу).

Лептопи можна оснастити до 16 ГБ оперативної пам’яті, встановити відразу як традиційний вінчестер, так і твердотільний накопичувач, однак процесор в даному випадку вибирати не має сенсу – в ноутбуках за замовчуванням встановлений новітній і достатньо (для будь-яких ігор) продуктивний Intel Core i7-3610QM (а також ліцензійна операційна система Windows 7).

Ціна базових конфігурацій знаходиться в районі 1499,99 $.