Можливості застосування режиму анонімного перегляду на ПК і смартфон

0
25

В наш час дуже важко знайти людину, який не використовував би для роботи або розваги послуги всесвітньої мережі. Мільйони користувачів щомиті отримують гігабайти інформації з інтернету. Іноді нам потрібно, щоб наш візит в мережу залишався таємницею для інших людей. А як бути, якщо у вашій квартирі є один комп’ютер, підключений до мережі? А вам потрібно терміново переглянути інформацію про інтернет – магазинах, в яких можна замовити доставку подарунка для вашої рідної людини. Він може заглянути в історію браузера і побачити, що хтось шукав відомості. Та несподіваний подарунок перетворюється в нудне дійство. Якщо ви хочете дізнатися, як включити режим інкогніто в Яндекс Браузері, то на сайті є докладна інструкція.

У самому популярному пошуковику російськомовного сектору мережі, постійно знаходиться величезна кількість користувачів, і кожен з них може зберегти свою анонімність. Для цього потрібно запам’ятати простий алгоритм дій, описаний на порталі. Для тих, хто вміє і любить користуватися поєднанням «гарячих клавіш» , кращий варіант запам’ятати Ctrl + Shift + N. В даному випадку, ви отримуєте можливість за пару секунд скористатися чужим комп’ютером, увійти на потрібний вам сайт, подивитися інформацію і вийти, не залишаючи за собою слідів у вигляді cookies і подібних ознак вашої діяльності. Якщо ви хочете залишатися по-справжньому в тіні, то не забудьте вимкнути режим після роботи в мережі.

Не варто плутати режим «інкогніто» з анонімним браузером. Ваш вхід в соціальну мережу буде видно і атака вірусів не буде відображена. Якщо ж ви використовуєте пошуковик на мобільному телефоні, то порядок дій той де, що і для ПК. Така ситуація може виникнути, коли ви підозрюєте, що ваш мобільний іноді потрапляє в чужі руки і ви не хочете, щоб, приміром, батьки, дізналися про ваші візити на деякі портали. Втім, якщо ви хочете отримати більше інформації про можливості різних пошукових систем, то на сайті можна завантажити будь-який браузер і познайомитися з особливими прийомами роботи в них. Матеріали порталу розраховані на користувачів з різним досвідом. Всі статті написані простим і зрозумілим мовою. Підписуйтесь на сайт, щоб мати можливість у числі перших дізнаватися про появу нових програм, їх особливості та опціях, які розробники впроваджують в кожному оновленні своїх пошукових систем.