Motorola представила смартфон DROID RAZR MAXX

4

На виставці CES 2012 компанія Motorola показала світові давно обговорюваний в Мережі смартфон DROID RAZR MAXX. Все, чим новинка відрізняється від представленого раніше оригінального DROID RAZR, так це зовсім небагато потовщеним корпусом, що пов’язано із збільшеною до 3300 мА*Ч ємністю батареї (яка, в свою чергу, не буде зайвою для застосування телефону в мережах стандарту 4G LTE).

Нагадаємо, що корпус оригінального RAZR має товщину 7,1 мм, харчується від 1 780 мА*Ч батареї, в той час як нова модель RAZR MAXX з 3,300 мА*Ч акумулятором дозволить використовувати телефон набагато довше, ніж це дозволяє робити переважна більшість інших смартфонів з подібними характеристиками. Щоб зберегти приналежність новинки до модельного ряду RAZR (представники якого мають традиційно тонкі корпуси), інженери Motorola домоглися того, що товщина корпусу MAXX не перевищує 8.9 мм

З точки зору начинки (за винятком батареї) новий MAXX залишився таким-же. Серцем смартфона є все той же 1,2 ГГц двоядерний”, обличчям – 4,3″ дисплей з роздільною здатністю qHD (960 x 540 пікселів), апарат працює під управлінням операційної системи Android 2.3 Gingerbread (незабаром очікується перехід на ICS), оснащується 1 ГБ оперативної пам’яті і 8-мегапіксельною камерою, розташованою на тильній стороні.

Варто відзначити також, що Motorola DROID RAZR MAXX буде поставлятися з 32 ГБ вбудованої флеш-пам’яті на відміну від 16 ГБ до оригінальної моделі, що не в кращу сторону відбитися на ціні апарату – він стане на 100 доларів дорожче.