Motorola і Lenovo будуть використовувати у своїх пристроях CPU Intel Atom

0
5

Днями гігант процесоробудови – компанія Intel – підписала цікаві угоди з двома іменитими виробниками мобільних гаджетів – компаніями Lenovo і Motorola Mobility. Як перша, так і друга будуть незабаром використовувати в своїх планшетах і смартфонах процесори Intel з архітектурою x86 – Atom Z2460.

«Вже зовсім скоро Motorola випустить смартфони та планшети на базі Intel Atom як для простих споживачів, так і для бізнес-сектора», стверджує CEO Motorola Mobility – Санджай Джа (Sanjay Jha).

Що стосується Lenovo, то Intel вже продемонструвала в рамках CES референсний дизайн смартфона Lenovo Racer-A під управлінням ОС Android (з основних специфікацій апарату можна відзначити 4,5″ мультитач-дисплей з роздільною здатністю 720p, 8-мегапіксельну основну і 5-мегапіксельну фронтальну камери, підтримку HSPA+, WiFi і Bluetooth).

Motorola налаштована на багаторічне співробітництво з Intel в плані постачання останньої мобільних процесорів для ряду пристроїв першою. Перші серійні моделі смартфонів на «атом» мають з’явитися вже цього року, ці ж смартфони стануть передвісниками планшетів на базі Z2460 або інших мобільних чіпів Intel серії Medfield.

Варто відзначити ще одну цікаву деталь – як ви пам’ятаєте, виробник смартфонів і планшетів – Motorola Mobility – знаходиться зараз в процесі поглинання корпорацією Google. Таким чином, Intel побічно заявляє про тісному партнерстві з Google і проектом Android зокрема, що тільки прискорить адаптацію Android до платформи x86.

Вже зовсім скоро Motorola «випустить смартфони та планшети на базі Intel Atom як для простих споживачів, так і для бізнес-сектора», запевняє нас CEO Motorola Mobility – Санджай Джа (Sanjay Jha). Що ж стосується Lenovo, то Intel вже продемонструвала в рамках CES референсний дизайн смартфона Lenovo Racer-A під управлінням ОС Android.

Motorola налаштована на багаторічне співробітництво з Intel в плані постачання останньої мобільних процесорів для ряду пристроїв першою. Перші серійні моделі смартфонів на «атом» мають з’явитися вже цього року, ці ж смартфони стануть передвісниками планшетів на Z2460 або інших мобільних чіпах Intel серії Medfield.