Міцний Android-планшет Panasonic ToughPad

3

Захищені ноутбуки серії ToughBook від компанії Panasonic широко відомі завдяки можливості роботи в найважчих умовах навколишнього середовища, тому не дивно, що цей виробник випускає Android-планшет з подібними можливостями.

10-дюймовий Panasonic Toughpad A1, що працює під управлінням операційної системи Android 3.2, має ємнісний мультисенсорний дисплей, що забезпечує відмінну видимість під прямим сонячним світлом. Гаджет використовує двоядерний процесор від Marvell, що працює на частоті 1,2 ГГц, 1 ГБ оперативної пам’яті DDR2, а також підтримує бездротові технології Wi-Fi стандартів 802.11 a/b/g/n і 4G (LTE або WiMax).

Panasonic Toughpad A1 має вбудований GPS-приймач, дві камери (5-мегапіксельну на задній панелі і 2-мегапіксельну попереду), роз’єми microUSB і microHDMI, а також слот для карт пам’яті microSDHC.

Планшет не піддається впливу пилу і вологи, витримує падіння з висоти 1,2 м, а діапазон робочих температур становить від -10 до +50 градусів Цельсія. Вага його становить близько 1 кг, а у продажу новинка з’явиться на початку 2012 року за ціною від 1299 $.