Microsoft відновила можливість оплати біткойн-валютою

4

Раніше більшість інтернет-видань повідомляли, що Microsoft надає підтримку операціями Біткойн онлайн. Компанія BleepingComputer після повідомила, що Microsoft видалила можливість додавати гроші на запис Microsoft з використанням Bitcoin через недавнє підвищення волатильності валюти. Однак цей крок був лише тимчасовим заходом.

Microsoft повертає підтримку Bitcoin в якості способу оплати онлайн, дозволяючи вам додавати гроші на свій обліковий запис Microsoft, використовуючи біткойн для покупок, зроблених в магазині Microsoft. «Ми відновили Bitcoin в якості варіанту оплати в нашому магазині після роботи з нашим провайдером, щоб гарантувати, що більш низькі суми біткойнів будуть погашатися клієнтами», – заявив представник Microsoft, підтвердивши дані зміни в недавньому заяві.

Це не перший випадок, коли Microsoft тимчасово призупинила транзакції Bitcoin – два роки тому компанія тимчасово вилучила Bitcoin з переліку способів оплати зі свого магазину, але повернула його тільки через кілька днів.