Мережа Ukrainians обєднала вже тисячі українців, але вже встигла і розчарувати їх

0
5

Після того, як український президент Петро Порошенко видав указ про заборону використання російських соціальних мереж, місцеві розробники взялися за створення національної соціальної мережі. За це висловилися тисячі українців, що і дало старт роботі. На даному етапі мережа Ukrainians вже запущена. До неї почало активно приєднуватися населення. Передплатників соціальної мережі вже більше 60 тисяч. Але виявилося, що користуватися функціями сервісу поки що не можна.

На даний момент користувачі Ukrainians можуть лише зареєструватися і встановити свій аватар. Більше поки що там робити нічого. Розділи “друзі” і “новини” поки що не працюють. Розробники соціальної мережі заспокоюють українців. Вони кажуть, що таке обмеження буде діяти тимчасово, поки передплатників не стане 100 тисяч осіб. Як тільки користувачів Ukrainians стане багато, всі функції стануть доступними і використання соціальної мережі стане цікавим.

Варто відзначити, що зареєструватися в Ukrainians можна двома способами. Через Фейсбук: дані профілю просто копіюються. Також можна використовувати свою електронну пошту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я