Meizu готується випустити новий смартфон з додатковим дисплеєм ззаду

0
7

Китайський бренд Meizu планує випустити на ринок два смартфона з подвійним екраном. Моделі будуть називатися Meizu Pro 7 і Meizu Pro 7 Plus. Нещодавно в мережі з’явилися перші фотознімки флагмана з наявністю додаткового дисплея, а відразу після цього в інтернет буквально увірвалися рендери ще не презентованого офіційно телефонного апарату, завдяки яким вдалося привідкрити завісу його додаткових технічних характеристик.

Згідно рендерам, смартфон з додатковим дисплеєм на задній панелі має зміщену подвійну камеру, а також зможе показувати на задній панелі час, повідомлення про вхідні SMS-повідомленнях і пропущені дзвінки, іншу корисну для власника інформацію.

Вже відомо, що майбутній флагман поставлять на магазинні прилавки відразу в двох версіях. Перша буде мати дисплей розміром 5,2 дюйма з дозволом Full HD і називатися Pro 7. Друга модифікація – велика і володіє великим екраном фаблета на 5,7 дюймів. Крім цих відмінностей у розмірах екранів ці апарати не будуть нічим відрізнятися.

У кулуарах з’являється інформація про топовому мікрочіпі від виробника MediaTek, однак цілком можливо, що вийде варіант на процесорі Exynos від корейського бренду Samsung. Відомості про те, коли у продажу з’явиться флагман і у скільки обійдеться першим покупцям, розробники поки не розголошують.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я