Мегафон: відключаємо послугу «Радар»

0
11

У наш час існує досить багато операторів мобільного зв’язку, якими ми користуємося. На сьогоднішній день мобільний зв’язок є дуже важливою для кожної людини, без якої, напевно, вже ніхто не уявляє свого життя. За допомогою мобільного телефону ми вирішуємо масу завдань, які допомагають нам у житті. Зараз одним з найбільш популярних мобільних операторів в Росії є Мегафон.

Дана компанія надає відмінний рівень сигналу на території Росії і всього світу. В послугах цієї компанії, існує відмінна функція «Радар», яка дає можливість виявити географічне розташування обраного абонента. Як відбувається цей пошук? За допомогою мережі, можна детектувати координати об’єкта, але тільки в зоні прийнятого покриття. У наш час така зона є багатогранною, що дає можливість з великою точністю визначити координати місця розташування об’єкта по довготі і широті. Така послуга присутній практично у всіх популярних мобільних операторів в мережі. Якщо така послуга на вашому мобільному телефоні не підключена, то ви можете скористатися нею, через офіційний сайт компанії мобільного оператора. Увійшовши на офіційний портал, ви зможете знайти ту комбінацію символів, яку необхідно ввести, щоб підключити дану послугу.

Також, з допомогою сайту, ви зможете дізнатися більше інформації про даної опції в мережі. Часто абоненти задаються питанням – «як відключити послугу “Радар” на Мегафоні?». На офіційному сайті мобільного оператора також має подібна інформація. Щоб видалити підписку на дану опцію, необхідно ввести комбінацію символів, зазначених на порталі, щоб скористатися відключення через USSD-запит. Через деякий час на ваш мобільний телефон прийде повідомлення про те, що послуга «Радар» відключена. Якщо ви зіткнулися з якими-небудь труднощами при підключенні або відключенні даної опції, або ж у вас зібралася маса інших питань, ви зможете скористатися цілодобовою консультацією менеджером мобільної мережі. Відкривши офіційний сайт, ви зможете отримати доступ до контактними номерами телефонів кол-центру, де професійні менеджери зможуть безкоштовно відповісти на всі ваші запитання, а також допоможуть у вирішенні будь-яких проблем. Існує досить багато різних послуг від цього мобільного оператора, на які варто звернути увагу.

Джерело: http://izbavsa.ru/tehnika/kak-otklyuchit-podpisku-radar-megafone

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я