«Майкрософт» звинуватили Apple у крадіжці ідеї iPad pro

4

Виконавчий директор компанії «Майкрософт» Райан Гевін заявив, що дітище Стіва Джобса Apple вкрала ідею свого останнього планшета. На переконання керівника Microsoft, iPad Pro став просто відповіддю Редмондскому гігантові пристрої серії Surface. Це планшети-трансформери від «Майкрософт», які в недалекому майбутньому зможуть складатися в стан нетбука і смартфона.

Портал CNET наводить витримки з інтерв’ю з Райаном Гевіном, який відкрито звинувачує «яблучний» бренд у крадіжці майкрософтовской ідеї планшетів цієї лінії.
«Ми вийшли в сегмент ринку трансформуються мобільних девайсів давним-давно, і були одними з першопрохідців у цій сфері. В ті часи Apple з відвертим скепсисом сприймала будь-які пристрої типу 2 в 1, але тепер всі ми помітили, що і ця компанія освоїла протоптану нами доріжку, випустивши свій Айпад», – підкреслив Райан Гевін.

За словами виконавчого директора корпорації Microsoft працює над створенням прогресивної, інноваційної техніки, не озираючись на розробки «Еппл» або інших конкурентів, на відміну від команди Тіма Кука (сьогодні він займає посаду «генерала» у Apple).

«Звинувачення на адресу команди «Майкрософт», в яких деякі заявляють, що ми створюємо новинки, орієнтуючись на Apple, абсолютно не мають жодних підстав. Адже, якщо б це було правдою, ми навряд чи б колись створили випустили на ринок Surface Book», – зауважив Гевін.

Нагадаємо, новий планшетний ПК від «яблучної» бренду iPad Pro вміє змінювати стан, перетворюючись в лептоп, завдяки наявності зовнішньої клавіатури і стилосу. Тому його легко віднести до розряду трансформерів 2 в 1. Те, що в лінійці компанії Apple з’явилися такі апарати, по всій видимості, змусило нервувати розробників з «Майкрософта».