«Майкрософт» отримала патент на фаблет, який складається навпіл

0
28

IT-корпорація Microsoft отримала патент на новий пристрій. Візуально це планшет, який можна скласти навпіл і трансформувати його в компактний смартфон. Ця конструкція дозволяє віднести гаджет до категорії фаблетов, а в мережі вже з’явилося припущення стосовно того, що, мовляв, що це і є довгоочікувана новинка Microsoft під назвою Surface Phone.

В патентах мова йде про особливий пристрої на шарнірах з магнітами, яка зможе приймати три форми і працювати в повністю відкритому вигляді, відкритому на 180 градусів (книга) і в закритому. Завдяки маленьким магнітів, апарат зможе утримуватися користувачу в потрібному положенні, а при повному відкритті фаблета ці магніти не будуть підніматися над площиною пристрою.

Різні види даного агрегату зможуть виводити своє, адаптоване меню з певними функціями і інтерфейсом. Тобто в розкладеному вигляді планшета ви побачите одну картинку, в складеному положенні типу відкритого ноутбука – іншу, а в закритому вигляді смартфона варіант зовнішнього вигляду панелі управління буде і зовсім третім.

Планується, що ця новинка отримає доступ до повноцінної операційній системі Windows 10. Нагадаємо, 8 років тому Microsoft опублікували концептуальний ролик, в якому продемонстрували девайси майбутніх поколінь. Серед них багато могли дізнатися подібний апарат, який трансформувався і в різних станах пропонував користувачеві різний функціонал. Цілком можливо, що в «Майкрософті» надихнулися цим роликом і почали працювати над пристроєм, або їх патент безпосередньо пов’язаний з попереднім відео, та зроблений на основі дизайнерської фантазії футуристів.