Logitech представляє ультратонку клавіатуру-кожух для «третього» ipad а

0
23

Для багатьох фізична клавіатура на планшетника – необхідна річ, тим більше, відмінно, якщо вона буде дуже тонкою, зручною і буде виконувати заодно роль захисної кришки. Ідеальним варіантом, напевно, стали б «рідні» чохли для iPad, що називаються Smart Cover, в які почали б вбудовувати клавіші фізичної клавіатури.

Logitech не втрачає час і прагне зайняти свою нішу в індустрії аксесуарів для найпопулярнішого в світі планшета. Саме тому вищезгадана компанія представила своє бачення ультра-тонкої клавіатури, дублюючої функцію захисної кришки для iPad третього покоління.

Новинка, связывающаяся з «таблеткою» по радіоканалу Bluetooth, має досить великим часом автономної роботи – вона здатна працювати без підзарядки цілих шість місяців, за умови, що ви будете набирати текст на клавіатурі по дві години на день.

Кріпиться клавіатура до планшета (вірніше, планшет до клавіатури) за допомогою спеціальної підставки, розташованої у верхній частині аксесуара. На жаль, доведеться тримати дисплей планшета під фіксованим кутом – кріплення з рухомою петлею тут відсутня.

У закритому стані клавіатура-кришка захистить чудовий дисплей Retina від подряпин і потертостей, зберігаючи функцію миттєвого включення-виключення підсвічування (як у випадку з оригінальною Smart Cover). До речі, клавіатура від Logitech повністю сумісна і з «другим» ipad’ом.

У продаж новий аксесуар надійде на території США і Європи вже в цьому місяці. Ціна пристрою складе 99 $.