Літаюче таксі вперше пролетів над містом

4

Дубай – це місто з найвищими хмарочосами, найдорожчими машинами і найсучаснішими технологіями. Уряд ОАЕ з кожним днем впроваджує щось нове в Дубай, щоб зробити його містом майбутнього. Тут є роботи-кур’єри, роботи-поліцейські, поїзд майбутнього Ілона Маска і багато іншого. На цей раз в Дубаї з’явилося «літаюче таксі», розробка якого триває вже не один рік. У недалекому майбутньому тут буде розвинена ціла система таких таксі.

Двомісний електричний апарат Volocopter здійснив перший політ над Дубаєм в автоматичному режимі. Він призначається для здійснення перевезення двох осіб по повітрю. Зарядки його батарей вистачає, щоб виконати політ на максимальній швидкості 100 кілометрів на годину протягом півгодини.

І вже у 2030 році повітряне таксі, згідно з планами міської адміністрації, має забезпечити ? від всіх пасажирських перевезень в Дубаї. Також представники проекту повідомили, що незабаром люди зможуть замовити таксі з допомогою свого смартфона, а також відстежити місце розташування апарату в місті.