Lightyear випустить електрокар на сонячній енергії

3

Вже довгий час вчені намагаються створити електричний автомобіль, здатний пересуватися на сонячній енергії. Але в умовах реальності багато ідеї виявилися невтіленими по безлічі причин. Але сьогодні нідерландський автовиробник Lightyear заявив про те, що він планує створити повністю електричний автомобіль з сонячною підзарядкою.

Назва автомобілю дали One EV. Основною його особливістю стане той факт, що машина зможе проїхати на одному заряді до 800 км.
Розробник запевняє, що випробування цього автомобіля закінчаться в 2018 році, а через рік новий електрокар надійде в продаж.

Повідомляється, що його господар, який живе в сонячних країнах, зможе місяцями їздити на ньому без підзарядки. При цьому рух може здійснюватися навіть у хмарні дні і ночі, так як батарея у авто дуже ємна. Поки немає інформації про те, який тип батарей буде використовуватися в машині.

Що стосується технічних характеристик, то One EV – це чотиридверний седан з повним приводом. Сонячні панелі розмістяться на його даху і багажнику
До речі, электроавтомобиль One EV вже доступний по передзамовленню, і коштувати він буде від 119 до 137 тисяч доларів.