LG V30 не може похвалитися гарною фотозйомкою

0
6

Новий V30, представлений тут на IFA 2017, є першим смартфоном, який оснащений скляним об’єктивом з діафрагмою f / 1.6. Він пропонує відмінні інструменти для запису відео.

Завдяки скляному об’єктиву виходять яскраві знімки, але в дуже темних місцях можна помітити шум на фотографії. Експерти говорять про те, що ширококутний об’єктив, про який так багато говорив розробник на презентації, має проблему. Вона полягає в тому, що апаратом не так зручно працювати під час управління динамічним діапазоном, ніж під час зйомки звичайною камерою, тому на фото часто були знесені небеса і темні тіні.

Фахівці в області фотографії стверджують, що режим аuto-HDR зручно включити за замовчуванням на V30. Тим не менш, це викликає дивне знебарвлення на фотографіях – хмари стають фіолетовими, а на обличчях з’являються зелені смуги. І це ще не всі проблеми з фото у LG V30.

Однак ці проблеми незначні в порівнянні з деякими перевагами, які можна помітити в V30. Найбільшою перевагою є новий режим відео Cine Video від LG, що дозволяє знімати з кращою якістю. Родзинкою Cine Video є нова функція «Точкового масштабування», яка дозволяє вам вибрати будь-яку частину кадру для фокусування. Потім, коли ви перетягуєте екранний зум-слайдер, щоб наближатися до вашого об’єкту, V30 буде зберігати обрану область централізованою. Так що відеокамера у V30 цілком може замінити професійну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я