LG стане виробником наступного смартфона Nexus?

4

Компанія LG прагне розширити свою присутність на ринку Android-смартфонів, і, за останніми чутками, мітить на місце Samsung, бажаючи стати виробником нового апарату Google з лінійки Nexus.

Бренд Nexus для світу Android, звичайно є знаковим, оскільки випускаються смартфони цієї марки під чуйним керівництвом творця ОС – компанії Google. Більш того, Nexus завжди виявляється в перших рядах на отримання оновлених прошивок і має доступ до самого свіжому програмному забезпеченню. Нагадаємо, що до цього честь робити апарати Nexus належала виключно компанії Samsung.

Що стосується «Android-тусовки», LG потрапила в неї відносно пізно, що, звичайно ж, не впливає на якість і прогресивність сьогоднішніх продуктів компанії в цьому сегменті. З іншого боку, Samsung прославилася брендом Galaxy, HTC – брендом Evo і іншими, Motorola – апаратами Droid, а LG тут похвалитися особливо нічим. Південнокорейський виробник робив наголос на лінійку Optimus, флагманом якої стала трубка Optimus 3D, проте очікуваного «вихлопу» не вийшло.

Як би там не було, LG покладає великі надії на цю галузь, і якщо компанія зможе стати виробником наступного апарату Nexus, її позиції в світі Android вельми сильно зміцняться. Ну а поки залишається лише чекати новин з цього фронту.