LG представила 77-дюймовий прозорий гнучкий дисплей

0
6

З’явився найбільший у світі гнучкий дисплей. Розробником унікальної прозорого екрану є південнокорейська компанія LG Display. Винахід вийшло у світ завдяки підтримці корейського Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики.

Зусиллями вчених вийшов екран з діагоналлю 77 дюймів з 4К-розширенням, який можна використовувати в самих різних сферах людського життя. Екран може бути перетворений в «розумний» стіл, цифрову вивіску, акваріум і багато іншого. Новий винахід буде вельми корисним в технології доповненої реальності.

Також дослідники компанії-розробника LG Display повідомили, що для нового гнучкого дисплея було створено спеціальний адаптований інтерфейс і програмне забезпечення.

До речі, компанія має досить великий досвід в розробці таких дисплеїв. Приміром, у 2014 році було представлено гнучкий дисплей з прозорим екраном і 18-дюймовою діагоналлю. У 2015 розробники компанії представили 18-дюймовий екран, який можна скрутити в трубочку. Так, перед вченими була поставлена задача створити великий гнучкий 4К-екран, щоб залишатися першими серед Тайваню та Китаю.

При цьому в прес-службі компанії не захотіли розкривати таємницю виходу екрану в масове виробництво або хоча б релізу.