LG обіцяє доступні IPS-монітори з серії IPS4

4

На ринку з’являється все більше і більше комп’ютерних моніторів з IPS-матрицями. Як наслідок (і, власне, як причина) – падають ціни. У недорогих моніторах зустрічається реалізація технології під назвою e-IPS. Звичайно, e-IPS дещо поступається за якістю матрицям в професійних моніторах, але, навіть не дивлячись на це, моделі з e-IPS помітно краще «звичайних» РК-моніторів з TN-матрицями.

 

Сьогодні LG анонсувала нову лінійку доступних IPS-моніторів – IPS4, націлених на тих, хто хоче щось перевершує за якістю звичайні TN-дисплеї, однак вважає купівлю дорогого професійного монітора недоцільною.

LG стверджує, що продукти з нової серії, завдяки технології IPS, будуть відрізнятися підвищеною якістю передачі кольору, великими кутами огляду і взагалі, відмінною якістю картинки. Крім усього іншого LG вирішила додати сюди ще кілька своїх власних технологій, наприклад – “Smooth Color Change”, покликану усунути розмиття в русі, що з’являється в екшн-сценах ігор і фільмів, а також спортивних передачах.

Нові монітори серії IPS4 з’являться в Азії вже в травні, до Європи і США вони доберуться через «всього пару тижнів». Інформація про ціни поки не розкривається, проте можна заздалегідь сказати, що вартість моделей буде знаходитися в одному і тому ж діапазоні, що й вартість більшості аналогічних пропозицій від інших компаній.