Китайцям дозволять замість паспорта використовувати месенджер

0
6

Уряд китайського міста Гуанчжоу запустив пілотний проект. Воно вирішило ввести новий спосіб визначення особистості. Тепер жителям цього міста не потрібно буде носити з собою паспорт. Замість нього вони зможуть скористатися популярним месенджером WeChat. Це з одного боку буде зручною, але з іншого – створить додаткові проблеми для тих, хто не дуже дружить з сучасними технологіями.

З допомогою месенджера китайці зможуть отримати доступ до електронного посвідчення особи. Авторизація при цьому буде відбуватися за зовнішньої ідентифікації користувача. Жодних логінів і паролів не знадобиться.

В уряді вважають, що такий спосіб ідентифікації особистості оптимальний. Він унеможливить підробку паспорта. Крім того, за допомогою електронного посвідчення люди зможуть дуже швидко і легко бронювати номери у готелях та виконувати інші дії. Електронний паспорт буде завжди під рукою, його неможливо втратити.

Над цим проектом працює багато фахівців. Це співробітники компанії Tencent, а також фахівці з інституту Міністерства державної безпеки Китаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я