Китайці придумали, як зламати пароль до iPhone

0
5

Китайські умільці завжди змушують дивуватися. Не дивлячись на кілька заходів безпеки вони змогли зламати навіть пароль на iPhone. Це притому, що компанія Apple дуже делікатна до даного питання і ніколи не шкодує грошей на безпеку. Відеоролик про те, як зламати айфон був випущений на YouTube видеоблоггером EverythingApplePro. Чоловік запропонував громадськості демонстраційний відеоролик, в якому показується, як зламати паролі до iPhone 7 і 7+. Все відео займає зовсім не багато часу.

Для злому відеоблогер використовує зовсім дешеве пристрій, який автоматично підбирає код. Дане пристосування коштує всього 500 доларів. Тобто воно цілком доступно і тому може бути використано кожним.

Для того, щоб автоматично підбирати код, необхідно мати необмежену кількість спроб. Для цього важливо, щоб на смартфоні була встановлена сучасна операційна система. Але якщо вона застара, не біда. Можна запустити режим відновлення пристрою з збереженням даних. Це дозволяє зняти обмеження.

Пристрій може зламати пароль за півгодини або за кілька днів. При цьому воно може працювати відразу з трьома смартфонами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я