Китайським дітям обмежать доступ до відеоігор

4

У зв’язку з громадським занепокоєнням, спричиненим з приводу все більшої залежності дітей, китайські батьки вирішили закликати до допомоги держава з метою вплинути на кількість проведеного часу за комп’ютером своїми дітьми.
Приміром, відома відеогра Tencent’s King of Glory має в Китаї 50-мільйонну аудиторію. Це означає, що майже всі школярі країни витрачають на гру купу часу і грошових коштів.

Розробники вирішили не чекати офіційної відповіді держави і самі ввели обмеження. Так, на всі ігри фірми Tencent геймерам віком до 12 років дозволили грати лише одну годину на день. Старші зможуть проводити в комп’ютері дві години.

Звичайно, багато хто з них захоче обійти обмеження, тому в компанії зараз активно працюють над тим, як перевірити достовірність введених даних.

До речі, такі заборони діють не тільки в Китаї. У 2011 році в Південній Кореї вирішили це питання, заборонивши грати дітям віком до 16 років вночі. А в Японії гравців попереджають спеціальні спливаючі вікна, коли ті проводять занадто багато часу за комп’ютером.