«Китайська Apple» випустила доступний клон IPhone 7

0
4

Виробник гаджетів Xiaomi, якого ще називають «китайським Apple» за схожість деяких моделей, презентує у вівторок свій новітній смартфон під назвою Mi A1.
Флагманський смартфон Mi A1 від китайських розробників повинен отримати дійсно флагманські характеристики: наприклад, дві камери, операційну систему Android One від Google, створену для телефонів бюджетного рівня.
Телефон буде доступний в США, але він буде доступний в більш ніж 40 країнах світу.

Дизайн Mi A1 може здатися трохи знайомим – як якщо б ви взяли iPhone 7 Plus з двома камерами, металевою обробкою і дизайном з прихованою антеною, але замінили логотип Apple на задній панелі сенсором відбитка пальця. Навіть самі представники Xiaomi називають телефон «схожим на iPhone 7 Plus».

Подібності двох моделей ще більш очевидні:
Mi A1 Xiaomi поставляється в трьох кольорах: чорному, золотом і рожевому золоті. IPhone 7 поставляється в цих же кольорах, плюс ще два: сріблястий і чорний.

Mi A1 має 5,5-дюймовий дисплей такого ж розміру, як iPhone 7 Plus, – і повністю металевий корпус, також як і в американській моделі.

Так само як і iPhone 7 Plus, Mi A1 оснащений камерою з двома лінзами, що включає в себе 12-мегапіксельний ширококутний об’єктив і 12-мегапіксельний телеоб’єктив.

Як і всі високоякісні камери більш дорогих смартфонів, Mi A1 оснащений «ефектом DSLR», що означає, що він може розмити фон, утримуючи об’єкт у фокусі. Тільки більш великий iPhone 7 Plus має цю функцію камери, тільки в Apple її називають режимом портрета.