Користувачі iPhone X розповіли про недоліки смартфона

0
6

Сьогодні, 13 листопада, з’явилися перші відгуки про новий гаджет iPhone X від тих, хто вже встиг скористатися цим пристроєм. Про це пишуть на різних форумах і тематичних групах.
Ті, хто вже встиг скористатися новим смартфоном, зможуть дати найбільш об’єктивну оцінку його сильним і слабким сторонам.

Зокрема, iPhone X здивував багатьох своєю високою ціною. Тому багато поспішають розповісти про мінуси пристрою, деякі з яких є досить банальними. Наприклад, процес активації пристрою.
Також деякі говорять про те, що на екранах їх гаджетів іноді з’являється зелена лінія, яка виникає знову, то куди-то зникає. Між іншим, щоб запобігти таке, в Мережі вже опублікована необхідна інструкція.

Питання температурного режиму роботи даного пристрою хвилює багатьох. Зокрема, раніше ми публікували інформацію про те, що iPhone X, як і всі його попередники виробництва «яблучного» бренду, відмовляється працювати на холоді. Правда, цю проблему Apple вже обіцяли вирішити, причому станеться це найближчим часом – після чергового оновлення програмного забезпечення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я