Концерн Калашников випустив новий транспорт для поліції та армії

0
8

Російський збройовий концерн «Калашников» представив нову розробку. Компанія вкотре дивує, адже працює в дуже широкому діапазоні. На цей раз нею був сконструйований транспорт, який може використовувати поліція або армія. Це мотоцикл марки «Іж», що працює на електричному ходу. Ця розробка вже була представлена на заході «Армія-2017».

Даний мотоцикл здається дуже простим. Але одночасно з цим він оснащений як сучасний пристрій. На одній підзарядці транспортний засіб може проїхати 150 кілометрів. Потужність пристрою 15 кВт.

Зарядні блоки мотоцикла розмістили по обидві сторони заднього колеса. Це зроблено для практичності транспорту. З таких же міркувань мотоцикл обладнали товстим двомісним сідлом і кріпленнями для багажу. Приладова панель електронна. Її рідкокристалічний екран.

Цей пристрій зараз проходить тестування. Такі електромотоцикли видали московського ГИБДД. Його співробітники і проводять обкатку. Після цього транспортний засіб доопрацюють, враховуючи зауваження співробітників ДІБДР. Передбачається, що пристрої будуть використовувати під час проведення чемпіонату з футболу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я